En Anlamlı Sözler

Haribo gibisin, tatlı ama bi o kadar da ayı.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın… Çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Kim ezanı işittiği zaman: Ey şu eksiksiz davetin ve kılınacak namazın rabbi Allahım! Muhammed'e vesîleyi ve fazîleti ver. Onu, kendisine vaadettiğin makamı mahmûda ulaştır, diye dua ederse, kıyamet gününde o kimseye şefaatim vacip olur (Hadis)

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla, Küçücük melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi?

Mescidlere devam etmeyi alışkanlık haline getiren bir adamı gördüğünüz zaman, onun gerçek mü'min olduğuna şahitlik ediniz (Hadis) Allah Taala şöyle buyurur: (Hadis)Allah'ın mescidlerini, ancak Allah'a ve ahiret gününe inanan, namazı kılan, zekatı veren ve Allah'tan başka kimseden korkmayanlar onarırlar. İşte onlar, doğru yolu bulanlardan olabilirler (Hadis)

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim.

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten. Bir gün ne oldu biliyor musun?. Yağmur yağdı.

Gözlerinde yaş olmak isterdim, sözlerinde nefes olup içine dolmak isterdim, ve kalbinde bir aşk olmak isterim sadece benim için atmasını isterdim o güzel kalbinin.


Sponsor Bağlantılar
      


29 Nisan 2016, Cuma Yüzlerce anlamlı sözler anlamlı güzel sözler bulabilirsiniz (c) 2013 - 2015 en anlamlı sözler