En Anlamlı Sözler

Sahiller dalgayı nasıl beklerse, Gökyüzü mehtabi nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin.

Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın!!

Bir an bekle, arkana dön ve unuttuklarını anımsa. Kaybettiysen ara, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet: Çünkü hayat çok kısa.

Sadece susmak istiyorum. Yalan insanları kale almadan. Sahte yüzleri görmeden. Haklıyken haksız görünsem bile kendimi savunmadan. Huzur bulmak istiyorum , gözelerimi kapatıp kimseyi anmadan. Sessizliği dinlemek istiyorum, yüzüme gülüp arkamdan konuşanları duymadan. Ekleyen Feyza

Benimle sorun yaşıyorsan, SORUN yaz, boşluk bırak o boşluktan kendini bırak, bak bakaIım sorun faIan kaIıyormu.

Sensiz yorgun ve bezgin sürüklenip gidiyorum, tattığım zevkler bile beni avutacağı yerde, ayrılığın acısını daha da arttırıyor, biz herşeyde birbirimizin yarısı idikşimdi ben senin payını çalar gibi oluyorum.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Zaman gece yarısı ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum, hani bir şarkımız var ya onu söylüyorum ve seni ölesiye seviyorum :)Sponsor Bağlantılar
      


31 Temmuz 2015, Cuma Yüzlerce anlamlı sözler anlamlı güzel sözler bulabilirsiniz (c) 2013 - 2015 en anlamlı sözler